Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Cierpliwy i utalentowany fotograf

Foto Siwik - Giedajty | 11-042 Jonkowo Olsztyn | woj. warmińsko-mazurskie | nr tel.: +48 534 981 151 | NIP: - | REGON: -

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Olsztyński fotograf, Tomasz Siwik, to osoba, która swoją pasję zmieniła w sposób zarabiania na życie. Wykonywane przez niego zdjęcia powstają z jego stuprocentowym zaangażowaniem oraz przygotowaniem. Każdy projekt to wizja nacechowana indywidualizmem polegająca na bliskiej współpracy fotografa i zleceniodawcy. Zdecydowaną większość jego klientów stanowią osoby prywatne, które chciałyby uwiecznić konkretną chwilę na profesjonalnych zdjęciach. W takich sytuacjach Tomasz Siwik oferuje fotografię portretową lub rodziną, natomiast dla bardziej wymagających klientów czeka wyjątkowa fotografia artystyczna.

Nietuzinkowa fotografia artystyczna - Olsztyn

Szeroko pojęta fotografia artystyczna, którą zajmuje się w Olsztynie Tomasz Siwik pozwoli na spełnienie nawet najbardziej niestworzonych pomysłów na zdjęcia. Fotograf zajmuje się zarówno studium ciała ludzkiego, jak i abstrakcyjnymi ujęciami przedmiotów czy budynków widzianych na co dzień. Dzięki przykładaniu uwagi do pozornie nic nieznaczących szczegółów jest on w stanie stworzyć kompozycje, które zadziwiają oraz wprawiają w zachwyt. Osoby, które poszukują niesztampowych realizacji projektów kreatywnych zdecydowanie znajdą wspólny język z tym fotografem.

Oferta: www

Informacje uzupełniające

fotosiwik.pl

fotosiwik.pl

kontaktfotosiwik.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Festiwal książki Opole

Spotkania autorskie

Doświadczeni kamerzyści

https://vivostudio.pl/

Broń palna i biała - Realistyczne repliki

http://www.aleprezent.com.pl/