Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Broń palna i biała - Realistyczne repliki

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Zakupy w sklepie ALEPREZENT przypadną do gustu każdej osobie, która pasjonuje się historią oraz militariami. Posiada on niezwykle szeroką i zróżnicowaną kolekcję replik broni, wśród których znalazły się rewolwery, pistolety, karabiny czy strzelby oraz piękne miecze, szable, topory i inne. Dla prawdziwych fanów rekonstrukcji historycznych bitew zostały przygotowane także pancerze oraz odzienie typowe dla poszczególnych epok, które ułatwią wcielenie się w żołnierza czy rycerza służącego w wybranej armii.

Oryginalne rewolwery

Rewolwery dostępne w ofercie sklepu to wierne repliki do złudzenia przypominające broń, na której zostały odwzorowane. Największą grupę produktów stanowią rozpowszechnione w Ameryce Północnej Colty. Występujący w nich bębenek pozwalał na wystrzelenie nawet sześciu nabojów bez konieczności przeładowania. Rewolwery szybko zdobyły uznanie wojska oraz ludności cywilnej, co sprawiło, iż powstały ich coraz nowsze modele - od małych kieszonkowych typów jak Colt Pocket, przez luksusowe produkty z personalizowanym grawerem.

Oferta: http://www.aleprezent.com.pl/

Informacje uzupełniające

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Doświadczeni kamerzyści

https://vivostudio.pl/

Salon fryzjerski

www.animalisvita.pl