Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Przewóz osób i grup zorganizowanych

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | nr tel.: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Specjalizacja przedsiębiorstwa

W ofercie usług przedsiębiorstwa Markrym z Gorzowa Wielkopolskiego znajduje się przewóz osób indywidualnych i grup zorganizowanych, a także wynajem busa osobowego na określony czas. Samochody, jakimi dysponuje firma to najnowsze modele Opla, wyposażone w klimatyzacje i komfortowe siedzenie z podłokietnikiem, które przed każdą podróżą przechodzą szczegółową kontrolę. Jest to konieczne, kierowcy firmy Markrym pokonują bowiem długie trasy m.in. do Berlina na lotnisko Tegel i do Szwajcarii. Dodatkowo pasażerowie w czasie podróży mogą korzystać z darmowej sieci bezprzewodowej.

Busy do Berlina - lotnisko Tegel

Dużym zainteresowaniem klientów przedsiębiorstwa Markrym cieszą się busy do Berlina na lotnisko Tegel. Jest to międzynarodowy port lotniczy, na którym codziennie gości mnóstwo turystów. Jednak dzięki niezawodnym samochodom Markrym podróżujący punktualnie, a przede wszystkim bezpiecznie mogą dotrzeć na miejsce. Busy do Berlina na lotnisko Tegel to nie jedyna opcja dostępna w ofercie firmy z Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowcy dowożą pasażerów również do innych niemieckich miast. Z usług fachowców mogą skorzystać mieszkańcy województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Oferta: Więcej

Informacje uzupełniające

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii: