Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Wyposażenie dla ratowników i strażaków

F.H.U. Hero - Grodzka 40A | 42-600 Tarnowskie Góry | woj. śląskie | nr tel.: +48 531 488 393 | NIP: 645-215-31-36 | REGON: 240875327

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Sklep internetowy fhuhero.pl jest miejscem, gdzie zaopatrują się zarówno strażacy, jak i ratownicy - medyczni, wodni czy wysokościowi. Doskonała jakość produktów znajdujących się w jego ofercie, ale także ich niezawodność, sprawiają, iż z powodzeniem korzystają z nich profesjonaliści. W jego asortymencie znajduje się zarówno wielkogabarytowy sprzęt strażacki - jak łodzie, pontony, sanie czy nawet skokochrony - jak i mniejsze elementy wyposażenia, na przykład specjalistyczne odzienie dostosowane do pracy w trudnych warunkach.

Profesjonalny sprzęt strażacki

Sprzęt strażacki, który prezentowany jest w tym sklepie internetowym pochodzi od zaufanych producentów, którzy specjalizują się w jego wykonywaniu. Dzięki temu zakupione przedmioty są niezawodne i spełniają wszystkie swoje funkcje podczas akcji ratunkowych. Znakomite przygotowanie służb pod względem technicznym i psychicznym jest kluczowe dla powodzenia operacji, zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. Wśród przedstawionego sprzętu strażackiego znalazły się kaski, uprzęże, ubrania, wyciągarki, nosze oraz wiele innych.

Oferta: Więcej

Informacje uzupełniające

www.fhuhero.pl

www.fhuhero.pl

biurofhuhero.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Strefa Skrzynek - profesjonalny sklep internetowy

Dowiedz się więcej

Oświetl swoje pomieszczenie z firmą Feniks

Zasilacze do LED

Konstrukcje z mosiądzu

Relikwiarz - sklep Sacramenti