Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Przyrządy dla kosmetyczek

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Hurtownia Corio przygotowała bogatą ofertę preparatów i przyrządów dla kosmetyczek. Są one dostępne w przystępnych cenach, aby jak najwięcej gabinetów mogło się w nie zaopatrzyć. Niemniej jednak są to produkty wysokiej jakości, które z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań. Są to między innymi przyrządy do manicure i pedicure, takie jak cążki, polerki, ścinaki, pędzelki do zdobień i o wiele więcej. Poza tym, dużą popularnością cieszą się też na przykład produkty związane z depilacją, takie jak paski, szpatułki, podgrzewacze do wosku i nie tylko.

Fotel kosmetyczny hydrauliczny

Prowadząc własny gabinet, warto również wyposażyć go w jak najwygodniejszy fotel kosmetyczny. Hydrauliczny model to nowoczesny produkt, wykorzystujący złożone mechanizmy, dzięki którym można swobodnie dostosowywać go pod bieżące potrzeby. Większość jego elementów jest ruchomych i można zmieniać ich położenie elektrycznie bądź manualnie. Wysokość siedziska może być natomiast regulowana hydraulicznie przez zastosowanie zamontowanego pedału. Tego rodzaju fotel kosmetyczny jest szczególnie polecany w salonach, w których tylko nieznacznie zmienia się pozycję klienta.

Oferta: dowiesz się więcej

Informacje uzupełniające

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Tkaniny minky

Sklep Straszydła

Materiały i akcesoria dziewiarskie

Sklep ewool.pl