Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Materace i tekstylia dziecięce

Sklep dla Dzieci Minikraina - Kwiatowa 7 | 94-227 Łódź | woj. łódzkie | nr tel.: +48 608 684 894 | NIP: 8361109828 | REGON: 101287578

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Minikraina to sklep internetowy przedsiębiorstwa ZOFFI z Łodzi. To również miejsce, w którym znajdują się różnorodne materace dla dzieci i młodzieży, a także tekstylia, takie jak: kocyki, rożki, pościele i śpiworki. Ponadto przedsiębiorstwo ZOFFI zajmuje się także sprzedażą łóżeczek i stelaży. Prezentowane w ofercie produkty pochodzą od zaufanych producentów. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się m.in. materace Hevea oraz poduszki ciążowe Supermami, które zapewniają niezwykły komfort i – co więcej – są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Materace Hevea

Materac dziecięcy powinien być zarówno wygodny, jak i bezpieczny dla malucha. Takie cechy, które potwierdzają atesty Państwowego Zakładu Higieny, posiadają materace Hevea. Ponadto dzięki temu, że wpływają one pozytywnie na rozwój malucha, są cenione przez Instytu Matki i Dziecka. Materace Hevea znajdują się w asortymencie sklepu Minikraina, prowadzonego przez firmę ZOFFI z Łodzi. Wykonanie każdego produktu nadzorowane jest przez specjalistów, którzy stosują się do restrykcyjnych wymagań narzucanych przez rynek.

Oferta: Sklep internetowy www.minikraina.pl

Informacje uzupełniające

minikraina.pl

minikraina.pl

minikrainaminikraina.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Oświetl swoje pomieszczenie z firmą Feniks

Zasilacze do LED

Konstrukcje z mosiądzu

Relikwiarz - sklep Sacramenti

Tkaniny minky

Sklep Straszydła