Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Kawowy sklep online

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | nr tel.: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Sklep internetowy Czarna Kawka to miejsce, w którym każdy smakosz kawy znajdzie idealny dla siebie produkt. Firma ta dba o to, aby do jej oferty trafiały wyłącznie towary z zaufanych źródeł, które są ekologicznymi plantacjami, gdzie zbiorów dokonuje się własnoręcznie. W przypadku upraw przemysłowych, nie następuje żadna selekcja, dlatego do koszy trafiają także nadpsute lub nie do końca dojrzałe owoce kawowca. Należy przy tym pamiętać, że jakość ziaren ma ogromny wpływ na późniejszy smak i aromat.

Kawa ziarnista świeżo palona z całego świata

W sklepie online Czarna Kawka dostępna jest kawa ziarnista świeżo palona z różnych krajów, więc w ten sposób mogą Państwo udać się w smakową podróż po świecie. Każda z nich jest nieco inna, a możliwości próbowania wiele, dlatego można zapewnić sobie duże urozmaicenie. Asortyment obejmuje kawę ziarnistą z Indii, Brazylii, Hondurasu, Peru, Wietnamu, Etiopii, Tanzanii i innych państw. Ponadto, produkty z danego kraju dzielą się niekiedy na poszczególne rodzaje, np. te z Kolumbii mogą się różnić od siebie wielkością ziaren.

Oferta: Sklep internetowy www.czarnakawka.com

Informacje uzupełniające

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Strefa Skrzynek - profesjonalny sklep internetowy

Dowiedz się więcej

Oświetl swoje pomieszczenie z firmą Feniks

Zasilacze do LED

Konstrukcje z mosiądzu

Relikwiarz - sklep Sacramenti