Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Tanie noclegi w stolicy Wielkopolski

ART Hostel Poznań - Seweryna Mielżyńskiego 23 | 61-725 Poznań | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 600 299 511 | NIP: 783-172-93-16 | REGON: 362137827

Specjalizacja przedsiębiorstwa

ART Hostel Poznań to miejsce, w którym znajdą schronienie zarówno klienci indywidualni, jak i grupy zorganizowane. Jest to kwatera, która przyciąga dogodną lokalizacją oraz zróżnicowanym standardem pokoi. Do dyspozycji gości są pokoje 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12-osobowe, świeża i pachnąca pościel oraz ręczniki, a także metalowe szafeczki na klucz, w których można przechowywać cenne przedmioty. Hostel dba o czystość swoich pomieszczeń oraz sterylność łazienek, aby klienci czuli się komfortowo oraz byli zadowoleni z pobytu.

Wygodny hostel w Poznaniu

Wśród klientów, którzy najczęściej się zakwaterowują w tym miejscu, znaleźć można studentów, turystów, wycieczki szkolne czy grupy seniorów. ART Hostel Poznań jest zlokalizowany w samym centrum miasta, wobec czego jest on znakomicie skomunikowany z każdą dzielnicą. Ponadto znajduje się w bliskiej odległości od Starego Rynku, który wraz z obecną tam architekturą, stanowi jeden z najważniejszych punktów turystycznych. Równie zachęcająca jest bliskość klubów, restauracji oraz barów, w których można smacznie zjeść i przyjemnie spędzić czas.

Oferta: Art Hostel Poznań

Informacje uzupełniające

www.art-hostel.com.pl

www.art-hostel.com.pl

biuroart-hostel.com.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Unikatowa oferta wycieczkowa

Dodatkowe informacje

Piękny region Niemiec

Wycieczka - Bawaria

Apartamenty nad morzem

Domki nad Zalewem Wiślanym