Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Wszechstronne nakrycia - Sklep Natim

Obrusy Natim - Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj. wielkopolskie | nr tel.: +48 618 135 299 | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Natim to firma zajmująca się produkcją obrusów, które mogą zostać wykorzystane do ozdobienia stołu na co dzień lub podczas świątecznych uroczystości. Każdy jej produkt cechuje się dużą trwałością oraz starannie wykonanymi wzorami. W związku z tym, iż obrusy muszą być dokładnie dopasowane do mebli, na których się znajdą, Natim swoje rozwiązania docina do potrzeb klientów. Dzięki temu otrzymują oni nakrycia w rozmiarze, którego potrzebują, aby spełniały one funkcję estetyczną, a także praktyczną w każdym domu.

Zjawiskowe obrusy dla każdego

Obrusy produkowane przez Natim powstają głównie z poliestru, który odpowiada za ich dużą wytrzymałość oraz łatwość ich czyszczenia. Na szczególną uwagę zasługują specjalne właściwości warstwy teflonowej wprowadzonej do nakryć firmy. To właśnie dzięki niej rozwiązania prezentowane przez Natim są odporne na plamy, dzięki czemu mogą posłużyć swoim właścicielom przez długi czas. Obrusy dostępne są w wersjach gładkich, jak i z interesującymi wzorami na ich powierzchni, co pozwala na dopasowanie nakrycia do wystroju wnętrza czy wybranego święta.

Oferta: Sklep Natim

Informacje uzupełniające

obrusynawymiar.pl

obrusynawymiar.pl

szyjemyobrusynawymiar.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Zadbaj o doskonały wygląd swojego mieszkania

Remonty - Gdańsk

Trawa na taras

Sprawdź

Sprawdzone żalujze i rolety

Moskitiery - Łódź