Zweryfikowane i sprawdzone firmy

Prywatna Szkoła Podstawowa

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 - Wał Miedzeszyński 141 | 04-987 Warszawa | woj. mazowieckie | nr tel.: +48 228 720 701 | NIP: - | REGON: -

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Wybór dobrej szkoły podstawowej jest niezwykle ważny w życiu naszego dziecka. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 w Warszawie to szkoła dwujęzyczna, oferująca swoim uczniom najwyższy poziom nauczania, przy jednoczesnym przyjaznym podejściu. W szkole odbywają się liczne zajęcia pozalekcyjne, takie jak joga, tenis stołowy czy szachy. Zachęcają również różnorodne kółka tematyczne: klub wolontariusza, koło filmowe, historyczne, a nawet informatyczne. Pozytywna atmosfera sprawia, że pociecha chętniej uczęszcza na zajęcia i przy tym lepiej się uczy.

Szkoła dwujęzyczna

Jednak największym atutem tej warszawskiej szkoły jest jej dwujęzyczność. Dzięki codziennej nauce i zabawie w języku angielskim, dzieci o wiele szybciej przyswajają nowy język. Angielski jest dla nich sposobem komunikacji,  a nie kolejnym nudnym przedmiotem szkolnym. Aby jak najlepiej dotrzeć do pociech, używa się różnorodnych metod nauczania. Jedną z nich jest Metoda TPR, czyli nauka poprzez aktywność ruchową. Badania wykazują, że dzieci uczą się języków o wiele szybciej niż dorośli, dlatego warto zadbać o jak najlepsze metody edukacji, jak najwcześniej.

Oferta: Szkoła dwujęzyczna w Warszawie

Informacje uzupełniające

www.szkola63.waw.pl

www.szkola63.waw.pl

sekretariatszkola63.waw.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek07:00-18:00
Wtorek07:00-18:00
Środa07:00-18:00
Czwartek07:00-18:00
Piątek07:00-18:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Powiązane wpisy z tej kategorii:

Angielski biznesowy

http://smarttalk.pl/

Warsztaty rozwoju osobistego

Power speech

Język angielski

Kontakt